11111111111 Видеорепортаж » Полтава OneDay - Полтавский городской портал
Виджеты Ukr.net: , , , , ,

Теледневник подготовки к конкурсу "Королева Полтавщины 2010". Часть 2.

11 декабря 2010

Агитация с матами в эфире Лтава. Видео

Агитация с матами в эфире Лтава. Видео
29 октября 2010

«Голосуй серцем, а не гречкою!»

Молодики без жодних розпізнавальних знаків абсолютно не розмовляли. Більше про цей флешмоб намагалися дізнатися наші журналісти.
23 октября 2010

Перший радник Посольства Франції в Україні Мікаель Ру у Полтаві

Головна мета приїзду, говорить, – зустрітися з міським головою та оцінити рівень демократії в Полтаві. Про результати зустрічі – у наступному сюжеті.
23 октября 2010

На кременчугский избирком «напали» клоуны!!!

Представители партии «Новая сила» переоделись в костюмы клоунов и решили присутствовать на заседании Кременчугской городской избирательной комиссии. Их не пустили в зал. Перед дверями возникла небольшая потасовка.
22 октября 2010

Із-за мешканця на Жовтневій, 44 може обрушитися стіна будинку

Адже, за їх словами, один із мешканців цього будинку самовільно на 4-ому поверсі зводить балкону. Дивно, говорять при цьому полтавці, що їх сусід не спитав дозволу не тільки у них, але і у відповідних органів.
21 октября 2010

Станції мобільного зв'язку значно безпечніші, аніж самі мобільні телефони

В цьому запевняють у міській СЕС. Адже, за словами лікарів, довгі розмови по мобільному телефону небезпечні для здоров'я через прямий контакт людської голови з апаратом. А от самі мобільні «вишки» безпечні навіть при розташуванні їх на дахах житлових будинків, хоча таких у Полтаві немає.
20 октября 2010

Страшная авария в Кременчуге (видео)

От удара маршрутка врезалась в столб на противоположной стороне улицы и загорелась.
14 августа 2010

Для відвідувачів Сорочинського ярмарку шукають відра з даїшними свистками(ВІДЕО)

Усі жителі області, а також гості з різних регіонів України без зайвих проблем зможуть дістатися до Миргородського району і відвідати Національний Сорочинський ярмарок.
Про це під час апаратної наради, де розглядали питання підготовки до Сорочинського ярмарку, повідомив заступник начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Ілля Чередніченко.
4 августа 2010

Полтава одержала волевую победу

ФК "Полтава" несмотря на пропущенный в первом тайме гол, сумела переломить ход игры и забить дважды.
3 августа 2010

В Кременчуге водой, ринувшей из-под земли, разбило в доме окно (ВИДЕО)

Такой «гейзер» можно было увидеть сегодня на перекрестке ул. Шевченко и Бутырина. Как говорят очевидцы, «фонтан», который «вырос» из-под земли, был выше деревьев.
3 августа 2010

Кияни вже "повелися" на гречку. Полтавчани, не наступіть на граблі!

Павло Жебрівський з'являється у "великій політиці" задовго до помаранчевої революції, але саме після неї потрапляє до влади. З позиції народного депутата України він переходить на посаду губернатора Житомирщини, де втілює у радянській чиновницькiй системі новітні підходи управління, відпрацьовані ним самим у бізнес-сфері. Але у відповідь - лише супротив: і підлеглих, і самого Президента.
30 июля 2010

Штурм Полтавської мерії підприємцями (Відео)

2 гектари землі Центрального ринку Полтави продано за 410 грн. за кв.м. Так вирішила більшість депутатів міської ради, які спеціально заради цього продажу вже вдруге скликали позачергову сесію.
23 июля 2010
    Вход
Новое в кинотеатрах

Успеть до

Жанр: Комедия
Год: 2010
  • 68
Другие фильмы