11111111111 «Голосуй серцем, а не гречкою!» » Полтава OneDay - Полтавский городской портал
Виджеты Ukr.net: , , , , ,

«Голосуй серцем, а не гречкою!»

23 октября 2010     Новости Полтавы » Видеорепортаж


Молодики без жодних розпізнавальних знаків абсолютно не розмовляли. Більше про цей флешмоб намагалися дізнатися наші журналісти.

«Голосуй серцем, а не гречкою!» - саме з таким лозунгом протягом цілісінького дня невідомі люди у чорному роздавали по місту крупу! Ми спробували дізнатися, яку мету переслідують люди у масках.

Люди в чорному. Усе, що можна сказати про молодих людей, які в різних куточках Полтави роздавали усім бажаючим гречку. Флешмоб, організований невідомими, справив колосальне враження на перехожих. Говорять: такого в Полтаві ще не бачили. Самі ж мобери, як і ведеться, нічого не пояснюють.

Загалом флешмоб – це заздалегідь спланована масова акція, під час якої велика кількість людей оперативно збирається у громадському місці, упродовж декількох хвилин виконує заздалегідь обумовлені дії і потім швидко розходяться. Мета таких заходів зазвичай дуже різна. От і цього разу перехожі зрозуміли акцію кожен по-своєму.

/Бліци

- Гречка не зайва

- Якщо людина хоче допомогти людині, що потребує чогось, це добре. Але коли це підкуп, то погано

- Гречкою не підкупиш. Гречку з'їв - і все

- Показати людям, що вони голосують за те, що їм дають на час, а не те, що пропонують зробити надалі

- Де ми живемо? Де живемо? Дуже мало каші з'їв. Треба більше їсти, щоб що-небуть зрозуміти

- Я думаю, людину не можна підкупити, якщо вона розуміє, за що вона. Я, наприклад, за ваше майбутнє, у мене є онучка. Я за майбутнє дітей та онуків/

І хоча самі учасники акції не коментували, що хотіли сказати своїми діями, кожен із громадян зробить свій висновок з поведінки молоді.

Автор:

Показать комментарии (36) Выскажи свое мнение!

    Вход
Новое в кинотеатрах

Успеть до

Жанр: Комедия
Год: 2010
  • 68
Другие фильмы