Виджеты Ukr.net: , , , , ,

Полтава в п’ятірці кращих

26 октября 2010    Новости Полтавы » Общество и Политика
Полтава в п’ятірці кращих
Полтава в п’ятірці кращих
Полтава увійшла в п’ятірку кращих міст України за підсумками аналітичного дослідження «ТОП 100. Кращі міста та регіони України». Це масштабне дослідження завершилося останнього тижня. Його проводили «Українська інвестиційна газета» і рейтингова агенція «Credit Rating», які вивчали результати соціально – економічного розвитку майже 100 найбільших українських міст і 27 регіонів за останні п’ять років.

Міста, які брали участь в рейтингу розподілялися по трьом групам в залежності від кількості населення. Крім основного рейтингу складені й спеціальні. Це рейтинг економічного розвитку, рейтинг промислового розвитку, рейтинг соціального розвитку, рейтинги безпеки життя, демографічної ситуації, стабільності економіки до кризових явищ та інші. Кращі показники Полтава отримала в таких спеціальних рейтингах, як рейтинги економічного росту, промислового, економічного й соціального розвитку, демографічної ситуації. В загальному рейтингу Полтава посіла п’яте місце.

Рейтинг міст складений на підставі більш ніж 30 статистичних показників економічного й соціального характеру 108 найбільших міст і 27 адміністративних територій України. Окрема увага приділялася аналізу статистичних даних розвитку міст і регіонів в періоди активного економічного росту економіки України в 2005-2006 роках, а також в період економічного спаду 2008- 2009 років.

На думку спеціалістів даний рейтинг є добрим сигналом для вітчизняних та іноземних інвесторів.
Автор: Полтавська міська рада
Новости MarketGid
#1 написал: yuliya (27 октября 2010 00:43)
Пишаюся Полтавою. Дуже приємно, що вона в пятірці кращих!

[цитировать]
#2 написал: Guest (27 октября 2010 11:59)
Ага. Половина бюджета Полтавской области - Кременчугский нефтеперерабатывающий завод. Хорошо живется областному центру от налогов с черного золота.

[цитировать]
Добавление комментарияЗагрузка...
 Например: охранник
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
Уборщик  (Зеньковский район) 900 грн
Педагог - организатор  (Зеньковский район) 1000 грн
Художник - оформитель  (Миргород и район) 888 грн
Бармен  (Кременчуг) 1500 грн
Кухонный рабочий  (Пирятинский район) 888 грн
Слесарь-сантехник  (Пирятинский район) 1200 грн
все вакансии Полтавщины