Виджеты Ukr.net: , , , , , | «Глухарь-3.Возвращение». Смотреть онлайн бесплатно

Якісній Україні — якісні депутати

14 октября 2010    Новости Полтавы » Общество и Политика
— Місцеві вибори 31 жовтня — крок до якісної зміни політичного ландшафту країни, — стверджує Ігор Попов, політолог та один із лідерів партії Єдиний Центр. Із його слів, уперше місцева кампанія проходить без прив'язки до парламентської, тому тільки добре побудовані партії з розгалуженою мережею осередків зможуть гідно виступити на цих виборах і провести своїх кандидатів до місцевих рад.

Проте далеко не всі партії, зокрема й парламентські, готові до такого. На цьому тлі з-поміж учасників виборчих перегонів яскраво вирізняється Єдиний Центр. Ця молода політична сила змогла побудувати в Україні другу за потужністю партійну структуру. У понад 20 тис. партійних осередків зареєстровано більш як 100 тис. членів. Але головне — партії довіряють. За два останні роки Єдиний Центр здобув найбільше перемог на позачергових виборах до органів місцевого самоврядування.

Тому не дивно, що сьогодні представники партії змагаються за посаду міського голови у майже 100 містах країни. Крім того, Єдиний Центр висунув понад 1,2 тис. кандидатів до обласних та 12,5 тис. до районних і міських рад в усіх областях України.

Сьогодні серед них — лідери громадської думки: науковці, чинні депутати місцевих рад, підприємці. У рекламі потреби немає — їхні імена говорять самі за себе: один із найкваліфікованіших українських хірургів Ростислав Валіхновський, ректор Ужгородського національного університету Микола Вегеш, викривач "суддів-колядників" генерал-майор Служби безпеки Анатолій Матіос, заступник міського голови Броварів на Київщині Василь Андрєєв, голова правління підприємства "Черкасигаз" Анатолій Заруба та багато інших. Кожен має власну історію успіху, досвід реалізації конкретних справ і здатність відповідати за свої рішення. Але разом ці люди є частиною монолітної команди Єдиного Центру, і їхнє життя є взірцем професійних і людських якостей.

Такий підхід, за словами одного з лідерів Єдиного Центру — Ігоря Кріля, дозволяє партії діяти за принципами "тотального футболу" — боротися на кожному клаптику політичного поля, працюючи на конкретний результат. Тому немає сумніву, що партія зуміє продовжити свою переможну ходу. А оскільки Єдиний Центр ніколи не ділив вибори на важливі й не дуже, є надія, що цього разу до обласних, міських, районних та селищних рад по всій країні нарешті прийдуть якісні депутати. І тоді мрія про "Якісну Україну" (так називається виборча програма партії) почне ставати реальністю — від найменшого села до мегаполісу.
Автор:
Новости MarketGid
Добавление комментарияЗагрузка...

Асадчев
Бульба
Бажан
Матковський
Мамай
Мартенс
Кулак
Ковальчук
Школяр


 Например: охранник
Товаровед  (Полтава) 2200 грн
Водитель  (Кременчуг) 1871 грн
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
Уборщик  (Зеньковский район) 900 грн
Педагог - организатор  (Зеньковский район) 1000 грн
все вакансии Полтавщины