Виджеты Ukr.net: , , , , , | «Глухарь-3.Возвращение». Смотреть онлайн бесплатно

Свіжі, актуальні та достовірні Державні “лохотрони”, або Коли Остап Бендер відпочиває…

13 октября 2010    Новости Полтавы » Общество и Политика
Мораторій на азартні ігри було введено на території України років два тому. Лотереї ж, які пропонують різноманітні компанії, під роздачу не попали. Чи слід довіряти сучасним акціям та обіцянкам виграшів?

Якщо ви досі сподіваєтеся стати “випадковим” мільйонером, то купуйте білети державної лотереї. За даними 2010 року, мають ліцензії Міністерства фінансів лише чотири оператори: Українська національна лотерея, Телефортуна, Патріот та Молодьспортлото. Поки виграш, який вони пропонують, не обкладається податком. Щоправда, із набуттям чинності нового проекту Податкового кодексу, лотерейний виграш, який ви отримаєте на руки, може бути на 15% меншим від загальної суми виграшу. Це – свіжа ідея від чиновників.

Вчіться не довіряти

Якщо ж вас захопила лихоманка збирання кришечок, складання слів чи відсилання SMS-повідомлень заради химерного виграшу – краще шукайте на вулиці загублені кимось гаманці. Ви можете нічого не знайти, але, принаймні, нічого не втратите. Знайти під пивною кришечкою слово “щастя” – нереально!
Судіть самі. Захопилися ви складанням слова. Усі літери знайшли, крім однієї. Облиште цю ідею – її може просто не бути.

“Компанії практикують цілеспрямовано не постачати упаковку з необхідними акційними елементами або ж відправити її на продаж за кордон. Також частенько просять заповнити бланк, за яким ви можете виграти приз. Якщо інформацію надаєте ви самі, а організатор акції нічого не повідомляє (термін, місце проведення розіграшу і так далі) – не зв’язуйтеся. Максимум, вам будуть надзвонювати на мобільний телефон і надсилати багатообіцяючі повідомлення, на кшталт: “спробуйте ще” або “у вас іще є шанс, ви увійшли у десятку лідерів”", – пояснює торговельний представник однієї з кременчуцьких фірм Оксана Шелест.

Є ще варіант: “купи у нас продукцію і відішли етикетку, щоб виграти”. Якщо ви людина довірлива і азартна, то почнете купувати акційний товар, бо сподіваєтеся виграти. Та чи не задумувалися ви, на яку адресу надійде ваш лист, і чи існує вона взагалі?

Про класичний “лохотрон”, коли є один призер, а до нього приєднується третій – підставний (ніби теж претендент на приз), годі й казати.

Телефонних джек-потів не існує

Мобільний лохотрон – чи не один із найпоширеніших. Тих, хто надсилав SMS-повідомлення з надією виграти поповнення рахунка, автомобіл чи ще якусь неіснуючу вигадку від компаній мобільного оператора, дуже і дуже рідко вигравали хоча б 5 гривень.

Особливо добре це знають ті, хто попався на акції однієї з компаній “100 авто за 100 днів”.

“Механізм акції продуманий настільки, що звичайній людині просто немає куди звернутися для захисту своїх прав. Єдиний шанс – виявити всім “нагрітим” колективну незгоду. Це було шахрайство у масштабах країни. Багато довірилося людей, у багатьох грали діти. Особисто я довіряв компанії не перший рік і тут таке! Я вже ніяк не очікував, що компанія, яка відключає наші телефони при заборгованості у розмірі 50 гривень, під час гри дозволить дійти до “мінус 50 тисяч гривень”, – розповідає Дмитро Миколайович.

До речі, телефонні, так само, як і телевізійні ігри, де вас просять назвати слово, відгадати цифру, – повний обман, який неможливо буде довести потерпілому.

Забрати гроші практично неможливо

Ексклюзивна виграшна методика не допоможе. Єдиний і основний крупний переможець – організатор акції.

“Великі лохотрони – це, перш за все, ретельно продумані і юридично грамотно створені організації. Піти проти них – означає знайти ще кращу команду юристів за дуже короткий термін. Та сподіватися повернути свої гроші чи навіть відшкодувати моральний збиток – неможливо. До речі, уважно слід ставитися до кредитних спілок. Схема у грамотних аферистів проста: позичальник оформляє заявку, його перевіряють у неіснуючій службі безпеки, потім просять зробити попередній внесок оплату для отримання кредиту. Назбиравши з усіх довірливих грошей, вони “крутять” їх у себе і після кількох тижнів видають частину кредиту. Перед цим своєму клієнту радять знайти приватного підприємця, у якого, ніби, той працює, і на його рахунок перерахують кошти. Хіба можливо довести щось у такій ситуації, коли не тільки обставини, а й договір та інші документи проти?” – пояснює прес-офіцер КМУ Тетяна Романчук.
У Кременчуці за 2010 рік правоохоронцями не було зареєстровано жодного подібного випадку із “лохотроном”. У
Автор:
Новости MarketGid
Добавление комментарияЗагрузка...

Асадчев
Бульба
Бажан
Матковський
Мамай
Мартенс
Кулак
Ковальчук
Школяр


 Например: охранник
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
Уборщик  (Зеньковский район) 900 грн
Педагог - организатор  (Зеньковский район) 1000 грн
Художник - оформитель  (Миргород и район) 888 грн
Бармен  (Кременчуг) 1500 грн
все вакансии Полтавщины
Последние новости OneDay