Виджеты Ukr.net: , , , ,

Министерство откатов и надбавок? Кому пойдут деньги студентов

«Напоминаем! Одно пропущенное занятие стоит 20 гривень. Оплата через кассу после получения отметки от преподавателя об отработке. Срок оплаты - три дня. Тот, кто не успел, платит и пересдает снова»
2 октября 2010

Вузам дозволили брати гроші з прогульників

— Я торік відпрацьовувала 30 годин пропущених занять. За кожну платила по 5 гривень, — говорить 21-річна Яна, студентка Полтавського інституту економіки і права.
24 сентября 2010

Полтавські діти не готові до школи

Дітям важко виконувати складні завдання на прописах, зустрічаються труднощі і логопедичного характеру. Причиною тому називають нерозвинену дрібну моторику сучасної малечі. А якщо копнути глибше – до причин додаються зайнятість батьків та досягнення науково-технічного прогресу.
15 сентября 2010

Школа особлива, бо має 70-річного студента

Найбільше цей навчальний заклад пишається своїми випускниками, викладачами та статутом єдиної в Україні школи пасічників. А ще директор школи нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

На початку тижня представники місцевих ЗМІ разом з керівниками району В. Беседою та А. Цимбалом побували у Гадяцькій однорічній сільськогосподарській школі.
15 сентября 2010

На Полтавщині йде наступ на українську освіту

7 вересня 2010 року Полтавський окружний адміністративний суд розгляне позов директора спеціалізованої школи імені В. Вернадського щодо неправомірних дій Шишацької районної ради та відділу освіти Шишацької районної державної адміністрації.
13 сентября 2010

10-класники будуть навчатися без підручників

Принаймні до листопада учнів десятих класів навчатимуть по електронним підручникам та роздрукованим темам для кожного уроку за новою шкільною програмою. Саме через відміну 12-го класу постраждали десятикласники, – пояснюють у міському управлінні освіти.
9 сентября 2010

Учиться или работать?

Учеба – важнейший этап для человека, качество которого определит качество его дальнейшей жизни. Познавательный процесс для человека начинается с рождения и продолжается всю жизнь.
8 сентября 2010

Вузы займутся трудоустройством выпускников

Кабинет министров поручил Министерству образования и науки обеспечить до 1 января 2011 года создание в высших учебных заведениях подразделений содействия трудоустройству их студентов и выпускников.
7 сентября 2010

Лучшие ученики Кременчугской школы получат 4000 гривен

1 сентября в кременчугской среднеобразовательной школе №12 прошла традиционная линейка в часть Дня Знаний. Началась она с приветствия первоклассников, затем состоялся торжественный вынос государственного флага, прозвучал гимн Украины. Директор школы от имени коллектива школы пожелал крепкого здоровья и успехов в учебе и поздравил всех с праздником.
5 сентября 2010

134 600

СТІЛЬКИ учнів пішли до шкіл Полтавщини з 1 вересня. Серед них майже 12 тис. першокласників. Торік школярів було на 5,8 тис. більше — 140 453.
4 сентября 2010

З 1 вересня в Кременчуці над дітьми розпочали експеримент

З 1 вересня в Кременчуці розпочинають експеримент: діти вчитимуться вдома, а на уроки «ходитимуть» через Інтернет. Віртуальний клас буде створено для дітей з обмеженими фізичними можливостями.
4 сентября 2010

Немає підручників для десятикласників. Решта старі

На початок навчального року школярі району забезпечені підручниками на 85,4%. Немає букварів для першокласників та жодної книжки для десятикласників.
3 сентября 2010

Побазарили про школу

Начувайтеся, школи Кременчука! До вас йдуть унікальні учні! До навчального року їх готувала кращий педагог всіх часів та народів Мері Поппінс. Останній відкритий урок леді Мері дала 29 серпня у дитячому кафе «Карлсон» під час суперфіналу акції «Шкільний базар» від газети «Кременчуцька Панорама», та дитячого кафе «Карлсон»
2 сентября 2010

Новий навчальний рік 2010/11 у державі визнаний роком освіти

Аби відповідати поставленим вимогам, зокрема, запровадженню обов'язкової дошкільної освіти з 5-ти років та 11-річного терміну здобуття повної загальної середньої освіти, у Полтаві провели серпневу освітянську конференцію. Побували на ній і наші журналісти.
29 августа 2010

Педагогів на роботу не беруть

Міські школи та дитячі садки не можуть узяти на роботу всіх бажаючих педагогів, які прагнуть працювати у галузі освіти. Відповідне повідомлення на нараді у міськвиконкомі оприлюднив заступник міського голови Василь Хоменко.
27 августа 2010
Загрузка...

Асадчев
Бульба
Бажан
Матковський
Мамай
Мартенс
Кулак
Ковальчук
Школяр


 Например: охранник
Машинист  (Полтава) 1700 грн
Бухгалтер  (Кременчуг) 1140 грн
Пекарь  (Полтава) 1100 грн
Товаровед  (Полтава) 2200 грн
Водитель  (Кременчуг) 1871 грн
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
все вакансии Полтавщины