Виджеты Ukr.net: , , , ,

Полтавські діти не готові до школи

15 сентября 2010    Новости Полтавы » Наука и Образование
Дітям важко виконувати складні завдання на прописах, зустрічаються труднощі і логопедичного характеру. Причиною тому називають нерозвинену дрібну моторику сучасної малечі. А якщо копнути глибше – до причин додаються зайнятість батьків та досягнення науково-технічного прогресу.

Інтелект знаходиться на кінчиках пальців, говорять логопеди. Саме тому дитячим ручкам, а точніше їх зайнятості, радять приділяти увагу якомога раніше.

/Оксана Чубенко, логопед НВК інтернатного типу для дітей із вадами розвитку

Якщо згадати, що десь 15-20 років тому наші діти дуже активно допомагали своїм батькам по роботі вдома, в саду, мили посуд, прибирали, чистили килими, то зараз, звісно, з нашим прогресом ці справи дещо полегшилися/

Разом з тим, продовжує пані Оксана, діти стали набагато слабшими. І говорити почали значно пізніше.

/Оксана Чубенко, логопед НВК інтернатного типу для дітей із вадами розвитку

Зони, які відповідають за роботу дрібної моторики, дуже поряд розташовані із зонами, які відповідають саме за розвиток мовлення. Тому важливо із самого народження дитини вже починати розвивати дрібну моторику/

Іграшками на розвиток дрібної моторики завалені полиці сучасних магазинів, проте самотужки дитина не візьме від них багато користі. Спільні заняття із батьками – саме те, що потрібно. Починати радять із масажу. Пальчикові ігри, відомі усім «сороки-ворони», ігри із прищепками – можна на балконі, розвішучи білизну, а можна і у довільній формі. Побути кілька хвилин Попелюшкою і посортувати горох, квасолю, макарони – те, що вдома знайдеться. Покатати наввипередки кульки. Помалювати – не лише фарбами, у нагоді стане звичайна таця із розсипаною манкою, малюнки пальчиком виходять мінливі та незвичні, в разі чого їх можна легко стерти. А ще – із заплющеними очима розпізнати фігурку, викладену на картоні із круп.

Виготовлення речей для занять із дитиною не вимагає багато ні часу, ні коштів. В хід ідуть матеріали, які є у кожній оселі.

Логопеди наголошують: розмовляючи із дитиною, не слід опускатися до її мовленнєвого рівня. Вірші, казки, пісеньки та просто спілкування плюс залучення її років із 2 до домашньої роботи – і результат не примусить себе довго чекати.
Автор:
Новости MarketGid
Загрузка...
 Например: охранник
Бухгалтер  (Кременчуг) 1140 грн
Пекарь  (Полтава) 1100 грн
Товаровед  (Полтава) 2200 грн
Водитель  (Кременчуг) 1871 грн
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
все вакансии Полтавщины
Я прихожу с дождём
Новое в кинотеатрах

Я прихожу с дождём

Жанр: Триллер
Год: 2010
Другие фильмы