Виджеты Ukr.net: , , , ,

Продати У Полтаві можна будь-яку пам'ятку архітектури!

Анатолій Кукоба в інтерв'ю інформагентству "Новини України" відмовився коментувати своє ставлення до Андрія Матковського і спростував його твердження про "злочинний" продаж будівлі Кадетського корпусу. Також колишній керівник Полтави заговорив про "секрети" свого балотування і тиск з боку "деяких губернаторів та депутатів".
15 сентября 2010

Підвищення тарифів: як захиститися?

Забезпечення належного соціального захисту родин в умовах підвищення цін та тарифів на енергоносії та житлово-комунальні послуги є першочерговим завданням управління праці та соціального захисту населення. Правильно організована робота управління з прийому громадян, які звертатимуться за призначенням житлових субсидій за спрощеним порядком, дозволить ефективно використати наявні людські ресурси та максимально швидко отримати результат щодо надання цього виду соціальної допомоги жителям міста.
29 августа 2010

З 1 жовтня держава збирається реєструвати всі договори оренди квартир і будинків

Як повідомляли «Факти», парламентарі внесли суттєві зміни до Закону України «Про державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно та їхніх обмежень». Тепер держава збирається стежити за тим, хто й кому здає квартири в оренду. Цю інформацію також вноситимуть до реєстру. Але про все по порядку.
25 августа 2010

Полтавки вибороли в Болгарії три корони на фестивалі краси й талантів «Міс Світу—2010»

Нестримна радість переповнює цих юних полтавок: вони щойно повернулися з Болгарії, де в курортному місті Бургас, що стоїть на Чорноморському узбережжі, взяли участь у фестивалі краси й талантів «Маленькі Міс та Містер Світу—2010».
11 августа 2010

Ольга Окара: Сьогодні «космічну естафету» підхопив Китай

Останнім часом нерідко кажуть, що перший етап космічної ери, народженої під час «холодної війни» — стратегічного суперництва СРСР та США — добігає кінця. Провідними державами скорочені бюджети на космічну галузь, заморожені програми створення нового покоління ракетопланів, призупинені проекти пілотованих польотів на Місяць та Марс. Зараз у Космос ракети виводять переважно комерційні супутники зв’язку та космічних «туристів».
5 августа 2010

З Башкортостану — до Полтави

Протягом багатьох віків українців доля розкидала по світу, однак генетична пам’ять не дає забути отчий дім, співочу пісню, рідну мову. Український дух, мов пуповина, зв’язує з батьківщиною.
Волею долі, опинившись на чужині, одні лише зітхають, згадуючи рідну землю, інші беруться за справу, створюючи осередок українства на своїй другій батьківщині.
28 июля 2010

Послематчевая пресс-конференция Николая Павлова и Сергея Ковальца

На послематчевой пресс-конференции главный тренер Оболони Сергей Ковалец был немногословен.
26 июля 2010

СКАНДАЛ! Волонтери від мерії Полтави забороняли витягувати з води "СКАРБ МАЗЕПИ"

Фіналіст квесту "СКАРБ МАЗЕПИ 2010" Руслан Ніколаєнко, попри обмежені фізичні можливості, найпершим дістався місця затоплення грошей. Член збірної України з орієнтування серед людей з вадами слуху заявив у інформаційному агентстві "НОВИНИ УКРАЇНИ", що представники Полтавської міськради дозволили лише впродовж години витягувати гроші з води.
22 июля 2010

«Скажи попсі «Зніми штани!» — вони знімуть, бо це безпринципний жанр. Я так не можу!»

— У Полтави збереглося старе обличчя. Я спеціально фотографував ті куточки міста, які мають вигляд, як на старовинних листівках... А які у вас грози! Таких у Москві немає — здається сам Зевс небом у своїй колісниці мчить й гуркоче на весь світ. А люди які тут привітні: я, наприклад, зупинився в готелі, де не так багато постояльців, проте персонал дуже ввічливий й готують дуже смачно…
21 июля 2010

Группа ДМЦ и «BLACK LABEL TATTOO STUDIO»

Под впечатлением самых желанных в мире форм Анжелины Джоли, вдоль и поперек испещренных татуировками-координатами и цитатами Черчиля, девками из преисподни Роба Зомби и религиозными тату Дэвида Бэкхема, группа ДМЦ организовала концерт в поддержку полтавского тату-салона «Блэк Лэйбл», за что и получила благодарность в виде татуировки каждому члену группы (вот уж поистине, ДА ЗДРАВСТВУЕТ БАРТЕР)
14 июля 2010

Шоу-проект «Les Rois du Monde»

Вторая половина лета – первая половина осени. Это пора, когда молодые люди связывают себя законными узами брака. И очень важное место занимает подготовка к свадьбе: нужно организовать банкет, найти тамаду, подобрать интересную программу и т.д.
9 июля 2010

Ті,хто торкається неба рукою…

Інколи на дахах будинків можна побачити зграйки молодих людей. Хто вони? Чергові бешкетники чи загадкові романтики? Що шукають на запилених дахах? Що відчувають стоячи під небом? Я наважилась піднятись нагору, аби ближче пізнати цих шалено-вільних хлопчаків. Виявилось, що руферство (від англійського слова "roof" - "дах") існує у нашому місті майже рік!
8 июля 2010

В Полтаве с концертом побывал Ян Бедерман и "Оркестр Интуитивной Музыки"

Ян Бедерман - режиссер, сценарист, композитор, музыкант, практикующий психолог. Автор оригинальных практических техник квантовой психологии. Специалист по формированию реалистичных пространств через вибрационные поля.
24 июня 2010

Транс-формер: "Територія троянд"

Одна из тех групп Полтавы, существование которых уже тринадцать лет находится в полной фазе луны, а прописаны на территории роз! Их песни настолько лиричны и настолько украинские, что через сто лет их спутают с поэзией Ивана Франка.
9 июня 2010

Организатор проекта "Велодень" в Полтаве Сергей Гуменюк

29 мая – Всеукраинский Велодень, который проводится во всех больших городах Украины и является не только спортивной, культурной, но и в некоторой степени рекламной акцией. Наш корреспондент побывал взял интервью в организатора проекта "Велодень" в Полтаве Сергея Гуменюка.
29 мая 2010
Загрузка...

Асадчев
Бульба
Бажан
Матковський
Мамай
Мартенс
Кулак
Ковальчук
Школяр


 Например: охранник
Водитель  (Кременчуг) 1871 грн
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
Уборщик  (Зеньковский район) 900 грн
Педагог - организатор  (Зеньковский район) 1000 грн
Художник - оформитель  (Миргород и район) 888 грн
все вакансии Полтавщины