Виджеты Ukr.net: , , , ,

Полтавки вибороли в Болгарії три корони на фестивалі краси й талантів «Міс Світу—2010»

11 августа 2010    Новости Полтавы » Интервью
Полтавки вибороли в Болгарії три корони на фестивалі краси й талантів «Міс Світу—2010»
Полтавки вибороли в Болгарії три корони на фестивалі краси й талантів «Міс Світу—2010»
Автор: Іванна Сердюченко
Нестримна радість переповнює цих юних полтавок: вони щойно повернулися з Болгарії, де в курортному місті Бургас, що стоїть на Чорноморському узбережжі, взяли участь у фестивалі краси й талантів «Маленькі Міс та Містер Світу—2010». Дівчатка заповзято змагалися зі своїми ровесницями з Росії, Ізраїлю, Білорусі, Туреччини та інших країн і перемогли: Анастасія Кривовязько виборола 1 місце в середній віковій групі, а Оксана Мац і Олександра Новоженюк зайняли треті місця в молодшій і старшій групах.
Детальніше про все дізнаємося в директора центру дитячої моди «Століття краси» при ТО «Кларс» Полтавського обласного відділення українського фонду культури Ольги Агеєвої, адже саме вона так успішно підготувала дівчаток до виходу в широкий світ і супроводжувала їх у поїздці.
— Пані Ольго, бачу, ви задоволені не менше своїх вихованок.
— Звичайно ж, моя радість — подвійна: дівчатка не підвели і вкладена в них праця дала плоди. Це наша друга спільна перемога. Перша була здобута вдома на конкурсі «Маленькі король та королева». Тоді, до речі, дівчатка й вибороли право представляти Україну на міжнародному рівні.
— Поїздка за кордон, як відомо, задоволення не з дешевих. Цікаво, витрати взяли на себе організатори фестивалю?
— Ні, за умовами все оплачували батьки. Вони це знали, сприйняли з розумінням, ще й самі охоче вирушили з нами в дорогу, аби вболівати за доньок. А в групі підтримки найменшої учасниці — Оксанки — був навіть її дідусь.
— Дуже дівчатка хвилювалися?
— У дорозі (а ми їхали автобусом понад 7 годин) це справді відчувалося, а вже як прибули на місце, їх охопив азарт змагання. Це ж природжені маленькі артистки, вони органічно почуваються на сцені й отримують задоволення від того, що роблять. Крім того, всі конкурсні завдання ми добре відрепетирували вдома. Найскладніше довелося Оксанці Мац, адже вона ще дошкільня, а представляти себе мусила, як і старші діти, не лише рідною, а й англійською мовою.
— Який із п’яти днів у Болгарії вам усім найбільше запа-м’ятався?
— Кожен був щедро насичений подіями. І, все-таки, злет емоцій спостерігався першого конкурсного дня, коли Оксана, Саша й Настя вразили публіку й журі своїми талантами, а також останнього, під час церемонії нагородження.
— Пані Ольго, три корони на голівках наших землячок — це справді тріумф. З вашого професійного погляду, чим взяли дівчатка?
— І красою, і талантами, і дитячою безпосередністю, щирою природністю. Ви знаєте, коли ми з нагородами повернулися увечері в готель, нас організовано зустріли німці, які там проживали. Вони щиро аплодували й сказали, що не сумнівалися в нашій перемозі, бо українська краса й кмітливість — поза конкуренцією.
— Чи була у вас можливість ближче ознайомитися з болгарською культурою?
— Між конкурсними епізодами було багато цікавих пізнавальних моментів і розваг: фотосесії для конкурсанток, прес-конференції, поїздка в село Бата, котре відоме на весь світ тим, що свято зберігає древні традиції свого народу. На дівчат велике враження справили відвідини тамтешнього Будинку малюка, де вони подарували дітлахам свої м’які іграшки, привезені з Полтави. Скористалися зручним випадком покупатися в Чорному морі. Воно, в принципі, таке ж, як і в Україні, ось тільки берег — діаметрально протилежний.
— Ну а зітхнули й розслабилися вже, мабуть, дорогою до Полтави?
— Ой, ні, так трапилося, що зворотній шлях, навпаки, трохи напружив. Спочатку ми зраділи, що летітимемо літаком, бо це ж набагато швидше. А натомість в аеропорту нас промаринували аж 14 годин! Довелося мені проявити бурхливу діяльність і навіть поконфліктувати з авіакомпанією, щоб захистити наші пасажирські права. Проте, це була малесенька ложечка дьогтю у величезній діжці меду й аж ніяк не зіпсувала смаку нашої солодкої перемоги.
— Знаючи вас як людину невтомної творчої активності, можу передбачити, що й на цій перемозі вихованців не буде поставлено крапку. То що ж далі?
— Далі — нові конкурси. Наближається дата одного з них, яка спонукає нас до дуже серйозної підготовки. Справа в тім, що Анастасія Кривовязько та Олександра Новоженюк отримали в Болгарії запрошення до участі в конкурсі «Prince and Princess Universal 2010», який відбудеться восени в Москві.
— Що ж, успіхів вам у всіх змаганнях і починаннях! І нехай світ знає, що Полтава — місто, де дівчатка — принцеси, а жінки — королеви!
Теги: Болгарія, Міс Світу 2010
Новости MarketGid
Загрузка...
Полтавки вибороли в Болгарії три корони на фестивалі краси й талантів «Міс Світу—2010»
Полтавки вибороли в Болгарії три корони на фестивалі краси й талантів «Міс Світу—2010»
Нестримна радість переповнює цих юних полтавок: вони щойно повернулися з Болгарії, де в курортному місті Бургас, що стоїть на Чорноморському узбережжі, взяли участь у фестивалі краси й талантів «Маленькі Міс та Містер Світу—2010».
Страшная авария в Кременчуге (видео)
Страшная авария в Кременчуге (видео)
От удара маршрутка врезалась в столб на противоположной стороне улицы и загорелась.
Останні штрихи ремонту вулиці Калініна (фото)
Останні штрихи ремонту вулиці Калініна (фото)
Роботи з асфальтування проїжджої частини вул. Калініна виходять на фінішну пряму, – про це повідомив директор шляхового підприємства Микола Сокира.
Загрузка...
23 августа - День Государственного Флага Украины
День Государственного Флага Украины
Праздник учрежден в августе 2004 года Указом Президента Леонида Кучмы в качестве оказания почестей многовековой истории создания Украинского государства, государственной символики независимой Украины и с целью воспитания уважения граждан к государственным символам Украины.