11111111111 Пенсіонер підпалив власну хату » Полтава OneDay - Полтавский городской портал
Виджеты Ukr.net: , , , , ,

Пенсіонер підпалив власну хату

10 декабря 2010     Новости Полтавы » Происшествия и Криминал
Пенсіонер підпалив власну хату
Пенсіонер підпалив власну хату
Фото: http://www.zastavki.com
Минулої суботи в селі Вереміївка на Семенівщині 89-річний Петро Купрій підпалив власну хату. У ній і загинув. Пожежу помітила його донька. Сусіди викликали ”еменесників”.

Приїхали дві пожежні машини. Електрики знеструмили будівлю. Хата була вкрита очеретом і рогозом. Горіло швидко. Односельці намагалися пробратися всередину. Полум’я не дало підійти. Пожежники загасили вогонь скоро. Залишки будинку диміли ще до середи.

— Петро Петрович — ветеран війни. Усе село поважало його. Ніхто не міг навіть подумати, що він таке вчинить. Дружина померла давно. Його доглядала позашлюбна донька. Кожного ранку їжу возила, допомагала. Ніна — доброї душі людина, — розповідає Вереміївський сільський голова 45-річний Анатолій Антипчук.

— Син Петра Петровича зараз в Америці. Донька переїхала з Кременчука у Вереміївку. Чоловік не визнавав свої дітей. Відказався від них, — розповідає 47-річна жителька села, просить не називати її. — Ніна Петрівна неодноразово пропонувала переїхати до неї. Легше було б за ним дивитися. Купрій не хотів. Весь час говорив, що вона претендує на його спадщину. Одного разу погрожував, що все спалить. Не бажав зоставляти нічого дітям, хоча вони обоє забезпечені. Так і зробив.

Поховали Петра Купрія в неділю. Він задихнувся чадним газом. Вогонь ледве пошкодив тіло — обгоріли лише рука й нога.

Автор:
Фото: http://www.zastavki.com

Показать комментарии (28) Выскажи свое мнение!

    Вход
Новое в кинотеатрах

Успеть до

Жанр: Комедия
Год: 2010
  • 68
Другие фильмы