Виджеты Ukr.net: , , значение имени, , ,

Вулиці Полтави буде патрулювати спецпідрозділ «Беркут»

28 октября 2010    Новости Полтавы » Происшествия и Криминал
Вулиці Полтави буде патрулювати спецпідрозділ «Беркут»
Вулиці Полтави буде патрулювати спецпідрозділ «Беркут»
Кожного дня до патрулювання вулиць обласного центру залучається близько тридцяти відсотків із числа особового складу міліцейського спецпідрозділу «Беркут». Мобільні групи швидкого реагування забезпечені автотранспортом, спецзасобами та працюють на єдиному каналі зв’язку.

Щоденно у місті Полтава більше 10 бійців елітного спецпідрозділу забезпечують охорону громадського порядку. Та стосовно «беркутівців» - справа навіть не в чисельності, а передусім у вміннях. Загально відомо, що ці хлопці прекрасно володіють усіма видами вогнепальної зброї, вміють спокійно і виважено діяти у будь-якій ситуації, досконало володіють прийомами рукопашного бою.

Тож практика свідчить, що навіть присутність бійців у спецформі самим виглядом утихомирює бешкетників і слугує вагомим стримуючим фактором скоєння правопорушень.Олександр Куценко, командир роти міліції особливого призначення «Беркут» говорить: «Скажу відразу – роботи хлопцям вистачає. Тільки за поточний період за адміністративні правопорушення було затримано та доставлено до райвідділу міліції близько 870 осіб».

Слід зазначити, що останнім часом значно покращилася позитивна думка населення про роботу міліцейських спецпідрозділів. І жителі міста вбачають у них своїх захисників. Так, нещодавно, у корпусному парку не на жарт розійшлися 2-є молодиків. Вони причепилися до велорикші, що катає людей на велосипеді по парку. Гроші вимагали наполегливо, але «по-тихому». У сутінках компанія виглядала як друзі і не привертала уваги перехожих. Та професійне почуття співробітників «Беркута», що несли службу у корпусному парку, спрацювало бездоганно і за декілька хвилин зловмисників було затримано.

В іншому випадку, «беркутів ці» із сотні перехожих, згідно орієнтуванню по фотороботу, безпомилково зупинили розшукуваного чоловіка, у якого виявили ще й наркотики.

Однак це робочі моменти, які трапляються майже щодня. Не менш важливою ділянкою роботи, за словами Олександра Куценка, для працівників спецпідрозділу є забезпечення охорони правопорядку під час проведення масових заходів: "Вчора свято, сьогодні футбол, завтра концерт. За таких обставин увага передусім звертається на тих, хто становить потенційну небезпеку. Наприклад, порядок на стадіоні під час футбольних змагань забезпечує міліція. Та, приміром, коли радикальні «фани» починають створювати проблему, співробітники «Беркуту» миттєво втручаються у ситуацію."

Так сталося і під час матчу "Кремінь" - "Дніпро", що проходив 27 жовтня у Кременчуці, коли уболівальники однієї із футбольних команд підпалили фаєри і почали кидати їх на поле. На місце був викликаний спецпідрозділ "Беркут" і через декілька хвилин уболівальники заспокоїлися».

Приємно, що останнім часом жителі міста не приховують поваги до міліцейських спецпідрозділів. За словами полтавців, збільшення патрулів за рахунок «беркутівців» слугує вагомим важелем у протидії злочинності.
Автор: Анна Масельскас, ВЗГ УМВС України в Полтавській області
Новости MarketGid
#1 написал: Я (28 октября 2010 18:22)
группа отрыва

[цитировать]
Добавление комментарияЗагрузка...
 Например: охранник
Товаровед  (Полтава) 2200 грн
Водитель  (Кременчуг) 1871 грн
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
Уборщик  (Зеньковский район) 900 грн
Педагог - организатор  (Зеньковский район) 1000 грн
все вакансии Полтавщины
Последние новости OneDay