Виджеты Ukr.net: , , , , ,

«Бумера», який «наїхав» на школярів, затримано

27 октября 2010    Новости Полтавы » Происшествия и Криминал
«Бумера», який «наїхав» на школярів, затримано
«Бумера», який «наїхав» на школярів, затримано
Нещодавно до Київського райвідділу міліції звернувся вчитель однієї із загальноосвітніх шкіл міста Полтава. Він повідомив, що поблизу навчального закладу невідомий чоловік забрав у школярів гроші. Налякавши трьох підлітків, він наказав їм вивернути кишені та примусив віддати усе, що там було.

Працівникам кримінальної міліції у справах дітей, які прибули на місце події, потерпілі дев’ятикласники розповіли, що на перерві втрьох вийшли на вулицю подихати свіжим повітрям. Коли знаходились неподалік школи, до них підійшов чоловік років двадцяти та почав розмахувати руками, імітуючи нанесення по ним ударів. Хлопці злякались, що від імітації ударів молодик може перейти до їх нанесення, тому як вкопані стояли на місці. «Я – «Бумер», - високомірним тоном заявив чоловік. – Ви знаєте хто такий «Бумер»?» Хоча школярі про людину з таким прізвиськом ніколи не чули, однак, від біди подалі, всі дали схвальну відповідь. «Мені терміново потрібні гроші, - погрозливо продовжував чоловік, - давайте що є ?».

Трохи оговтавшись від переляку, підлітки вирішили схитрувати і віддати лише частину грошей, які у них були. Один із них дістав дві гривні, другий – одну, у третього ж у цей день грошей при собі взагалі не було. Такий «прибуток» «Бумера» не задовольнив, і він наказав хлопцям вивернути кишені. У долонях двох школярів чоловік забрав 25 та 10 гривень. Сказавши їм іти геть, чолов’яга залишив коло себе третього та почав вимагати золотий ланцюжок, який висів у нього на руці. Школяр почав благати кривдника не забирати цю річ, адже її подарувала мати і вона йому дуже дорога. Чоловік «змилостивився» і, відпустивши підлітка, спокійно пішов у своїх справах.

Якщо школярі свого кривдника раніше ніколи не бачили, то працівникам міліції чоловік на прізвисько «Бумер» був «добре знайомий». Так в середовищі порушників закону прозивали двадцятирічного Олександра Т., який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння грабежів та вимагань. Проживав він неподалік даної школи, описана підлітками зовнішність зловмисника також була схожою, то ж працівники Київського райвідділу попрямували до його оселі. Однак, поспілкуватись із «Бумером» на предмет його причетності до інциденту зі школярами вдалось лише за декілька днів. Він, як виявилось, додому навідувався дуже рідко, то ж працівникам кримінальної міліції у справах дітей довелось чотири дні по декілька годин у різний час доби слідкувати за його помешканням.

Коли ж чоловіка затримали, він відразу зізнався у скоєному: заперечувати свою причетність було просто нерозумно, адже школярі з легкістю його упізнали. У ході проведення перевірки, до працівників міліції звернулись ще декілька батьків, діти яких подібним чином потерпіли від рук вимагача. Так, наприклад, за декілька днів до описаного інциденту, він відібрав 50 гривень у ще одного учня. Пригрозивши школяреві, він потягнув його в магазин, який знаходиться поряд, та примусив дати гроші на горілку та цигарки. Свої дії Олександра Т. пояснює дуже просто: «Потрібні були гроші». Про те, що такий спосіб «заробітку» тягне за собою кримінальну відповідальність він чудово знав, однак, відповідати за свої дії зовсім не збирався. «Я цілеспрямовано забирав у школярів лише невеликі суми грошей і не брав дорогих речей, - говорить зловмисник. – Я був абсолютно переконаний що про втрату такого дріб’язку школярі дорослим не розказуватимуть, а якщо і розкажуть, то і вчителі, і батьки – до міліції звертатись не будуть».

Як бачимо, психолог із «Бумера» виявився поганий – вчителі відразу звернулись по допомогу до правоохоронців, а міліція, у свою чергу, оперативно його затримала. Зараз працівниками кримінальної міліції у справах дітей Київського райвідділу міліції проводиться подальша перевірка по даним фактам, вирішується питання про порушення відносно Олександра Т. кримінальної справи за частиною 2 статті 189 Кримінального кодексу України – вимагання. За свої дії він може отримати від трьох до семи років позбавлення волі.
Автор: Володимир Пасічко помічник начальника Київського РВ ПМУ по взаємодії з громадськістю та ЗМІ
Новости MarketGid
Добавление комментарияЗагрузка...
 Например: охранник
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
Уборщик  (Зеньковский район) 900 грн
Педагог - организатор  (Зеньковский район) 1000 грн
Художник - оформитель  (Миргород и район) 888 грн
Бармен  (Кременчуг) 1500 грн
Кухонный рабочий  (Пирятинский район) 888 грн
все вакансии Полтавщины