Виджеты Ukr.net: , , , , , |«Лед и пламень»30 октября смотреть онлайн видео|«Украина слезам не верит» 31 октября смотреть онлайн видео

У Кременчуці чоловік «пірнув» у туалет за телефоном

24 октября 2010    Новости Полтавы » Происшествия и Криминал
У Кременчуці чоловік «пірнув» у туалет за телефоном
У Кременчуці чоловік «пірнув» у туалет за телефоном
Одразу кумедний та дещо неприємний випадок стався у пров. Галузевому, де 50-річний чоловік провалився у громадський туалет, коли намагався дістати мобільний телефон, що вислизнув із рук.

За словами начальника місцевої аварійно-рятувальної частини Валентина Шафороста, про цей випадок їм стало відомо о 7.47 ранку, коли з місця пригоди зателефонували очевидці.

– Ми виїхали туди. На місці побачили, що в ямі звичайного громадського туалету, який розташований на території приватного підприємства, знаходиться людина. Цей туалет як у селі – зі звичайною діркою в підлозі. Щоправда сама підлога зроблена капітально, з бетону та арматури. Чоловік, зайшовши туди, закінчував розмову по телефону, аж раптом мобільний упав в дірку. Невдаха хотів дістати його, але в результаті загримів і сам за ним... Не можу уявити, як він в ту дірку проліз, – говорить Валентин Шафорост.

Далі події розгорталися приблизно так: людина, що «пірнула» у фекалії вище пояса, відразу почала кликати на допомогу. Його крики почула жінка-охоронець та відправила до вбиральні чоловіків, які йшли на роботу. Ті одразу накидали до ями дощок, аби чоловік міг стати на них, і за допомогою мотузки почали його витягувати. Але постраждалий не «проходив» плечима в отвір.

– Ми прибули на місце. Одразу вирішили зламати підлогу перфоратором. Потім болгаркою порізали арматуру і кинули йому мотузку. Так і витягли, – каже Валентин Шафорост.

Загалом, людині довелося пробути в туалеті майже півгодини. Після звільнення він сказав, що таки знайшов свій телефон. Чоловік пояснив, що в телефоні багато важливих контактів, які він не міг втратити.

За словами пана Шафороста, це не перший подібний випадок за роки його роботи – у 2003 році рятувальники діставали з громадського туалету по вулиці Гвардійській повністю оголену жінку.

– Хтось познущався з неї і кинув до туалету. Сама дівчина була напідпитку. Тоді ми розбирали дерев’яну підлогу, витягли її живою та неушкодженною, – зазначив Валентин Шафорост.
Автор:
Новости MarketGid
#1 написал: аноним (24 октября 2010 13:42)
Я бы тоже нырнул если бы апарат стоял 5 000 wink

[цитировать]
Добавление комментария



Загрузка...
 Например: охранник
Бухгалтер  (Кременчуг) 1140 грн
Пекарь  (Полтава) 1100 грн
Товаровед  (Полтава) 2200 грн
Водитель  (Кременчуг) 1871 грн
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
все вакансии Полтавщины