Виджеты Ukr.net: , , , , , |«Лед и пламень»30 октября смотреть онлайн видео|«Украина слезам не верит» 31 октября смотреть онлайн видео

Битва машин і корів

23 октября 2010    Новости Полтавы » Происшествия и Криминал
Битва машин і корів
Битва машин і корів
Протягом місяця на автошляхах району сталися дві ДТП за участю домашніх тварин.
Перша дорожньо-транспортна пригода сталася 14 вересня неподалік від села Сухинівка. Близько 6.30 ранку із Сухинівки в напрямку Канав рухався автомобіль «УАЗ» під керуванням кобелячанина Д. Раптом на проїжджу частину вибігла корова. Водій почав гальмувати, але було вже пізно. Сталося зіткнення, в результаті якого серйозні ушкодження дістали як автомобіль, так і тварина. Між іншим — корова була тільною.

10 жовтня зіткнулася корова і автомобіль на автодорозі Кірове-Суха. Цього разу тварину збив громадянин Т, житель села Шенгури. Чоловік пояснив, що тварина вибігла на дорогу і він не зміг уникнути зіткнення. У результаті удару корова отримала перелом ноги і її довелося дорізати.
А власникам обох автівок, які зіткнулися із коровами, доведеться викласти не одну тисячу гривень, щоб їх відремонтувати.

Шкода. Безумовно шкода і селян, які втратили корів, котрих недаремно називають годувальницями. Шкода і тих, хто зазнав збитків, ремонтуючи автомобілі.

Які можна зробити висновки, проаналізувавши вказані ДТП. Безумовно, частина провини у їх виникненні лежить і на власниках автомобілів. Але зрозуміло й інше — люди, які утримують і пасуть корів, повністю ігнорують або зовсім не знають правил дорожнього руху.

А в ПДР чітко і недвозначно сказано, що «… вершник, візник, погонич тварин, який веде їх за повід, прирівнюється до водія…».
Крім того, пункт 7.6 ПДР регламентує, що переганяти череду тварин по дорозі можна лише у світлу пору доби. І погоничі повинні направляти їх якомога ближче до правого краю дороги.

І особливу увагу всі власники тварин, пастухи і погоничі повинні звернути на пункт 7.7 Правил дорожнього руху: «Особам, що керують гужовим транспортом і погоничам тварин забороняється:
рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів;
залишати на смузі відведення дороги тварин без нагляду і випасати їх (як правило, це до 50 метрів від дороги);
вести тварин по дорогах з удосконаленим покриттям, якщо поруч є інші дороги.»
Запам’ятайте це! А знаючи, дотримуйтесь цих правил.
Автор:
Новости MarketGid
Добавление комментарияЗагрузка...
 Например: охранник
Бухгалтер  (Кременчуг) 1140 грн
Пекарь  (Полтава) 1100 грн
Товаровед  (Полтава) 2200 грн
Водитель  (Кременчуг) 1871 грн
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
все вакансии Полтавщины