Виджеты Ukr.net: , , , , ,

Хлопець сховав викрадений скутер… у бур’яні

11 октября 2010    Новости Полтавы » Происшествия и Криминал
Хлопець сховав викрадений скутер… у бур’яні
Хлопець сховав викрадений скутер… у бур’яні
У Нових Санжарах жертвою крадіжки стала чергова вкрай необережна власниця мопеда.

Розповідаючи про цей випадок, правоохоронці у черговий раз підкреслювали: крадіжки б не сталося, якби власник викраденого був уважним та обережним. На жаль, дуже часто громадяни згадують про обережність тільки тоді, коли вже стали жертвами злочину.

Нещодавно, одна мешканка нашого району приїхала на новосанжарський ринок за покупками. Приїхала на скутері «Honda-Lead», який припаркувала неподалік входу на ринок. У цей же час повз ринкову парковку проходили двоє 15річних хлопців — жителі одного із сусідніх з райцентром сіл. Парубки вже було проминули скутер, як раптом один із них помітив… що у замку запалення стирчать ключі! Спокуса була надто великою, тому кілька секунд подумавши, він запропонував другові: «Давай вкрадемо мопед?». «Давай», — погодився той. Але за якусь хвилину передумав і відмовився ризикувати, викрадаючи чужий транспорт: «Та ну його. А вдруг спіймають?». Інший хлопець — на противагу другові — довго не вагався. Швидко всівся на мопед, завів його і понісся до свого села. Трохи покатався, а потім усвідомив, що скутер, напевно, будуть шукати. Тоді хлопець вирішив скоріше продати щойно викраденого мопеда. А до того часу, доки знайдеться покупець, вирішив переховати «Хонду» у високих бур’янах, які росли на околиці села…

Там через три дні скутер і знайшли працівники райвідділу міліції. Незабаром «знахідку» повернули щасливій власниці.

— Наші громадяни часто забувають про елементарну обережність, — говорить начальник Новосанжарського райвідділу міліції Сергій Махно. — Викрадений скутер коштує майже три з половиною тисячі гривень, а власниця так легковажно залишила у ньому ключі. Потім дуже дякувала нашим працівникам, які оперативно знайшли її мопед.

Проти юнака, який здійснив крадіжку, порушена кримінальна справа за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Його товариш все ж таки виявився правим. Казав же він — а раптом спіймають. І таки спіймали. Відтепер 15річний школяр буде у міліції на особливому рахунку. А все тому, що не послухав друга і переступив Закон.
Автор: Грузін Оксана, інспектор Новосанжарського РВ УМВС України в Полтавській області
Новости MarketGid
Добавление комментарияЗагрузка...

Асадчев
Бульба
Бажан
Матковський
Мамай
Мартенс
Кулак
Ковальчук
Школяр


 Например: охранник
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
Уборщик  (Зеньковский район) 900 грн
Педагог - организатор  (Зеньковский район) 1000 грн
Художник - оформитель  (Миргород и район) 888 грн
Бармен  (Кременчуг) 1500 грн
все вакансии Полтавщины
Последние новости OneDay