Виджеты Ukr.net: , , , , | «Судьбы загадочное завтра». Смотреть онлайн бесплатно

Як у Полтаві крадуть мобільні (новий спосіб)

28 сентября 2010    Новости Полтавы » Происшествия и Криминал
Як у Полтаві крадуть мобільні (новий спосіб)
Як у Полтаві крадуть мобільні (новий спосіб)
Так уже влаштована людська сутність, що людина у стосунках з іншими, з самого початку розраховує на довіру. Саме на довірі ґрунтуються більшість взаємовідносин громадян у соціумі. На жаль, деякі спритники розраховують саме на цю рису характеру своїх потенційних жертв.

Днями у місті Полтава працівники міліції затримали осіб, які користувалися легковірністю та довірливістю окремих полтавців. Схема обдурювання громадян досить проста: під приводом здійснення термінового дзвінка, спритники підходили до людей на вулиці і просили мобільний телефон. Отримавши у руки цінну річ, вони відходили на невелику відстань від власників мобілок, аби ті не підслухали розмову. У процесі псевдо розмови по телефону, незнайомці раптово «розчинялися» у юрбі людей. На жаль, такі випадки не поодинокі – констатують сумну статистику правоохоронці.

Наприкінці минулого тижня у місті Полтава такі інциденти мали місце з двома полтавцями. Обоє були скоєні по вулиці Леніна. Спритники діяли окремо, але їх схема була однаковою – просили мобільні для термінового дзвінка, а далі, як то кажуть, шукай вітра в полі. Наразі зловмисники затримані. Ними виявилися 28-річний та 44-річний непрацюючі чоловіки. До речі, викрадені телефони особливої цінності не мали. Їхня загальна сума ледь сягає 600 гривень.

Такий псевдо заробіток чолов’яг наразі кваліфікується Кримінальним кодексом України як шахрайство. У суді спритники таки зможуть заробити собі … обмеження волі на строк до трьох років.

Тож, шановні полтавці! Міліція вкотре закликає Вас бути обачними та не потрапляти у пастки шахраїв!
Автор: Алла Квіта, інспектор ВЗГ
Новости MarketGid
Загрузка...
 Например: охранник
Водитель  (Кременчуг) 1871 грн
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
Уборщик  (Зеньковский район) 900 грн
Педагог - организатор  (Зеньковский район) 1000 грн
Художник - оформитель  (Миргород и район) 888 грн
все вакансии Полтавщины