Виджеты Ukr.net: , , , , | «Судьбы загадочное завтра». Смотреть онлайн бесплатно

На Полтавщині міліціонер вимушений був застосувати зброю

28 сентября 2010    Новости Полтавы » Происшествия и Криминал
Насильство у родинах стало великою проблемою сьогодення. Майже кожного дня до чергових частин районних відділень міліції Полтавської області надходять повідомлення про вчинення насильства у сім’ї.

Сумна міліцейська статистика свідчить, що тільки за вісім місяців поточного року складено 102 адміністративних протоколи на громадян за вчинення ними насильства у родинах, з них 96 складено на дорослих і 6 - на неповнолітніх дітей.

Громадяни, які були притягнені до відповідальності за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (вчинення насильства у сімї), були змушені нести покарання. Комусь довелося заплатити штраф від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, комусь – виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку. Декому дуже «пощастило» - адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Нелегко у таких умовах працювати і працівникам правоохоронних органів. Їдеш на виклик і не знаєш чого чекати…

Наприклад, днями, у вечірній час до чергової частини Лубенської міліції надійшло повідомлення від жінки. Вона розповіла правоохоронцям про те, що її рідну сестру та двох малолітніх діток б’є чоловік.

Відразу ж на виклик виїхали працівники міліції. По приїзду вони встановили, що Максим (ім’я змінено), перебуваючи у нетверезому стані, наніс тілесні ушкодження своїй дружині та вигнав її з двома неповнолітніми дітьми з дому.

Коли міліціонери біля службового автомобіля опитували потерпілу поблизу її подвір’я, господар раптом відчинив калітку з двору і нацькував на співробітників міліції собаку бійцівської породи «алабай».

Собака накинулась на одого із міліціонерів і завдала йому тілесні ушкодження у вигляді рваних ран на руці та нозі. Правоохоронці були вимушені згідно статті 15 Закону України «Про міліцію» застосувати табельну вогнепальну зброю, щоб знешкодити собаку.

Тепер домашній насильник нестиме не лише адміністративну відповідальність за свою агресію в родині, а й кримінальну. Наразі лубенською прокуратурою відносно зловмисника вирішується питання про порушення кримінальної справи по статті 345 Кримінального Кодексу України (насильство щодо працівника правоохоронного органу) санкція якої передбачає позбавлення волі строком до 5 років.
Автор: Олена Копцова, ВЗГ УМВС України в Полтавській області
Новости MarketGid
Загрузка...
 Например: охранник
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
Уборщик  (Зеньковский район) 900 грн
Педагог - организатор  (Зеньковский район) 1000 грн
Художник - оформитель  (Миргород и район) 888 грн
Бармен  (Кременчуг) 1500 грн
Кухонный рабочий  (Пирятинский район) 888 грн
все вакансии Полтавщины