Виджеты Ukr.net: , , , , | «Судьбы загадочное завтра». Смотреть онлайн бесплатно

На Полтавщині наркобізнес «провалився»

27 сентября 2010    Новости Полтавы » Происшествия и Криминал
Упродовж року в сусідньому Комсомольську діяло злочинне угруповання, яке займалося прибутковим бізнесом – розповсюдженням наркотичних речовин. Купували наркозілля не лише комсомольчани, а й жителі Кременчука та району.
Три місяці працівники Кремен чуцького відділу з боротьби з незаконним обігом наркотиків проводили оперативні заходи з виявлення злочинної групи. Встановили, що до наркотичної справи причетні четверо осіб віком від 22-х до 45-ти років, усі – мешканці Комсомольська. Раніше вони не притягувалися до кримінальної відповідальності та нічим особливим не вирізнялися.
Прес-офіцер Кременчуцького міського управління міліції Ганна Васенко розповідає, що двох фігурантів упіймали на гарячому – під час збуту наркотиків. У них вилучили 5 мл розчину опію та гроші, одержані від продажу товару. Ще двох затримали за місцем проживання. Але найцікавіше правоохоронці побачили у гаражі, в якому зловмисники зберігали та розфасовували зілля. Там виявили і вилучили 15 тис. пігулок димедролу, близько 4 кг марихуани та 95 мл опію, який вже заздалегідь був розлитий у шприци по 5 мл.
Окрім цього, вдома у ділків теж було вилучено опій, битки та набої, хоча зброю під час своїх оборудок вони не використовували. Клієнтами були споживачі наркотиків або перекупники, які брали зілля дрібними партіями. Й ті, й інші замовляли товар виключно по телефону. Кожне місце зустрічі з дилером ніколи не збігалося з попереднім, про нього повідомляли безпосередньо перед моментом реалізації замовленої дози. Часто клієнти приїздили за товаром на таксі.
Після затримання наркоділків стало відомо, що діяли вони за добре відпрацьованою схемою, у кожного були свої обов’язки та ролі. Організатор контролював якість зілля, тобто слідкував за тим, щоб «підлеглі» не розбавляли опій, та перевіряв термін придатності димедролу. Також він доставляв наркотики у гараж, який, до речі, належав йому, контролював ціни і видавав оплату за роботу. Ще двоє – водії, мали збирати гроші з покупців за збут наркотиків. Четвертий член угруповання – наркозалежний «дегустатор», який офіційно перебуває на обліку в наркодиспансері. Він займався видачею наркотиків за наказом наглядачів-водіїв. За кожен проданий міліграм отримував 5 грн, а у день заробляв 400-500 грн та ще й одержував 4 мл наркотиків.
За цінами чорного ринку, у злочинного угруповання вилучено наркотичної речовини на суму близько 200 тис. грн. Правоохоронці припускають, що за рік такої брудної діяльності через руки торговців пройшла чимала сума грошей. Наразі міліція встановлює канали постачання наркотиків. Наркоторговці ж перебувають у СІЗО. Триває слідство та порушено кримінальну справу. Кожен член угруповання отримає своє покарання, залежно від участі в наркотичному бізнесі – від 3-х до 8-ми років позбавлення волі.
Автор:
Новости MarketGid
Загрузка...
 Например: охранник
Пекарь  (Полтава) 1100 грн
Товаровед  (Полтава) 2200 грн
Водитель  (Кременчуг) 1871 грн
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
Уборщик  (Зеньковский район) 900 грн
все вакансии Полтавщины