Виджеты Ukr.net: , , , , ,

Грипу у Полтаві немає, але…

22 октября 2010    Новости Полтавы » Здоровье и Спорт
Грипу у Полтаві немає, але…
Грипу у Полтаві немає, але…
У міськвиконкомі відбулося засідання міської протиепідемічної комісії, яке провів заступник міського голови Олександр Русін. Зважаючи на важливість порядку денного ( щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції) зібрання було досить представницьким – від посадовців до керівників лікарняних та фармацевтичних закладів.

Представник міської СЕС Ірина Яценко та міський інфекціоніст Людмила Волошина досить докладно розповіли про особливості нинішньої ситуації в місті, області та в світі. В місті поки що грип не реєструвався. Однак, захворюваність на ГРВІ зростає. Якщо у серпні серед хворих переважали діти, то зараз зростає питома вага дорослих. Зменшується доля школярів. Натомість у світі грип дає про себе знати. Це здебільшого штами «Каліфорнія», «Перс», Брісбен». З’являються «мутанти». Присутнім спеціалістам розповіли про основні їхні симптоми.

За прогнозами зростання захворюваності на вірусні інфекції очікується на кінець жовтня – початок листопада. Не виключена й поява грипу, хоча минулорічного рівня захворюваності поки що не передбачають. Але треба бути готовими до будь – яких несподіванок. В Полтаві цьому сприяють минулорічний досвід й напрацювання: перепрофілювання лікарень, придбане необхідне медичне обладнання, є потрібний запас ліків.

Зараз епідемічна ситуація моніториться щотижня. При необхідності моніторинг робитимуть щодня. В мережах аптек «Тріоль» та «Фармація» є запас вакцини. В місті вже вакциновано майже 400 чоловік. В основному це медики та вихованці школи-інтернату.

Тож хоча наразі грипу в Полтаві немає, фахівці наголошують на наступному: проведення щеплень (про це повинні подбати керівники колективів та профспілки), дотримання особистої гігієни, готовність організованих колективів (наявність захисних та дезінфікуючих засобів тощо…). Треба пам’ятати, що грип серйозна не тільки медична, а й соціальна проблема, яка суттєво позначається на здоров’ї та працездатності людей і небезпечний своїми ускладненнями.
Автор: Полтавська міська рада
Новости MarketGid
Добавление комментарияЗагрузка...

Асадчев
Бульба
Бажан
Матковський
Мамай
Мартенс
Кулак
Ковальчук
Школяр


 Например: охранник
Водитель  (Кременчуг) 1871 грн
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
Уборщик  (Зеньковский район) 900 грн
Педагог - организатор  (Зеньковский район) 1000 грн
Художник - оформитель  (Миргород и район) 888 грн
все вакансии Полтавщины