11111111111 Экономика и Бизнес » Полтава OneDay - Полтавский городской портал
Виджеты Ukr.net: , , , , ,

Школярів пускатимуть у музеї за півціни

Головну новорічну ялинку у Полтаві планують відкрити 19 грудня. Новинки у відзначенні зимових свят підготували для полтавців місцеві торговельно-розважальні центри. Загальноміські святкування будуть традиційними.
10 декабря 2010

У бізнесменів забирають ринки в комунальну власність

З ініціативи міської влади всі полтавські ринки незабаром стануть комунальними й опікуватися ними буде комунальне підприємство ”Парковка”, що нині збирає гроші за стоянку машин. Швидше за все, його перейменують. Розпочали з ринку Мотель та книжкового.
10 декабря 2010

Важным является то, чтобы законы были не только провозглашенными, а и исполненными

Традиционно во всем мире 10 декабря отмечается Международный день прав человека. Это праздник существует не только с целью пропаганды соответствующей общей декларации, но и для того, чтобы напомнить о многочисленных нарушениях в этой отрасли. ПО этому поводу мы и пообщались с Геннадием Аванесяном - деканом юридического факультета Полтавского института экономики и права.
10 декабря 2010

Пільговиків возитимуть безкоштовно у ”кільцевих” до кінця січня

Приватний перевізник ”УМАК” погодився безплатно перевозити до кінця січня пільговиків на маршруті ”кільцевий” у Полтаві. За місяць до цього після зміни влади у місті підприємство відмовлялося за свій кошт возити пільговиків.
10 декабря 2010

Первую зарплату мэр Полтавы отдал общественной организации

Мэр Полтавы Александр Мамай свою первую зарплату перечислил общественной организации «Наш дом Полтава».
9 декабря 2010

Замість газу – енергія води

Якщо міська влада знайде інвесторів, які профінансують пілотний проект «Альтернативні джерела енергозбереження», то замість блакитного палива у системі теплопостачання міста використовуватимуть низькопотенційну енергію дніпровської води.
2 ноября 2010

Лічильники тепла в багатоповерхівках стали невигідні

У Миргороді жителі 10 багатоповерхівок передали лічильники тепла, які купували за власні кошти, у комунальну власність жеків.
29 октября 2010

Молочні продукти будуть в дефіциті?

Молоко, сир і масло дорожчатимуть. Основна причина – нестача молочної сировини внаслідок зменшення поголів’я корів та подорожчання корму.
26 октября 2010

Безробіття є, безробітних немає?

І вакансій мало, і безробітних мало. Тобто їх було багато, але куди вони поділися – ніхто не знає.
25 октября 2010

У Полтаві й Кременчуці відкриють оптові овочеві ринки

У селищі Комишня на Миргородщині збудували овочесховище на 12 тис. т. У ньому працюють близько 70 осіб. Кожен день відвантажують до 40 т картоплі.
22 октября 2010

Квартири дорого, земля – в дефіциті

Житловий ринок переживає скрутні часи. Саме через відсутність державного фінансування людям нереально отримати власну квартиру без грошей.
21 октября 2010

За високі ціни на основні продукти харчування – штраф!

У документі зазначено, що націнка не має перевищувати 15% без урахування витрат з транспортування у міжміському сполученні.
21 октября 2010

Чому дорожчають молочні продукти?

З початку року в області відчутно подорожчало молоко та молокопродукти. Так, ціна на молоко 25-відсоткової жирності в плівці становить у середньому 4,61 грн.
20 октября 2010
    Вход
Новое в кинотеатрах

Успеть до

Жанр: Комедия
Год: 2010
  • 68
Другие фильмы