Виджеты Ukr.net: , , , , ,

Лічильники тепла в багатоповерхівках стали невигідні

29 октября 2010    Новости Полтавы » Экономика и Бизнес
Лічильники тепла в багатоповерхівках стали невигідні
Лічильники тепла в багатоповерхівках стали невигідні
У Миргороді жителі 10 багатоповерхівок передали лічильники тепла, які купували за власні кошти, у комунальну власність жеків.

— У моєму будинку років сім тому поставили лічильник тепла, — розповідає Олександр Марченко, начальник Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління. — Тоді були інші тарифи. Людям по лічильнику виходило вдвічі менше платити, ніж за квадратні метри.

На той час лічильник тепла коштував близько 12 тис. грн. Жителі купували його в складчину. Тепер через ріст тарифів на газ та електрику оплата за лічильником і нарахування за житлову площу фактично зрівнялися. Перевірку лічильника жильцям потрібно робити кожні два роки. Вона коштує 1,2 тис. грн.

— Люди почали звертатися у виконком і до нас із проханням взяти питання експлуатації та повірки лічильників на комунальне господарство, — пояснює Марченко. — Пішли назустріч. Юристи знайшли механізм, як законно це зробити. Жильці будинку повинні на зборах вирішити питання про передачу лічильників тепла в комунальну власність. На сесії міської ради приймають відповідне рішення.
Автор:
Новости MarketGid
Добавление комментарияЗагрузка...
 Например: охранник
Машинист  (Полтава) 1700 грн
Бухгалтер  (Кременчуг) 1140 грн
Пекарь  (Полтава) 1100 грн
Товаровед  (Полтава) 2200 грн
Водитель  (Кременчуг) 1871 грн
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
все вакансии Полтавщины