Виджеты Ukr.net: , , , , ,

Безробіття є, безробітних немає?

25 октября 2010    Новости Полтавы » Экономика и Бизнес
Безробіття є, безробітних немає?
Безробіття є, безробітних немає?
І вакансій мало, і безробітних мало. Тобто їх було багато, але куди вони поділися – ніхто не знає. З таким висновком міський відділ зайнятості оприлюднив стан ринку праці у місті за 9 місяців року. З оприлюдненого – безробітних неофіційних у місті вчетверо більше, ніж тих, що перебувають на обліку.

З початку року у місті шукали роботу 9617 мешканців. Ці люди приходили в центр зайнятості, аби дізнатися про вільні вакансії. Вдалося працевлаштувати 3830 громадян. Натомість на обліку нині перебувають 2138 осіб, які отримують допомогу по безробіттю. Решта кременчужан допомогу не отримують і на обліку не перебувають.

Також, відповідно інформації, оприлюдненій керівником Центру зайнятості Володимиром Нападайлом, з початку цього року промислові підприємства міста скоротили 545 робітників. З них найбільше – 73 працівника скоротило підприємство “Кленовий лист”. 65 осіб потрапили під скорочення на вагонобудівному заводі, 27 – на заводі технічного вуглецю, 28 – на ХК “АвтоКрАЗ”.

Останнє – про пошуки вільного робочого місця. З цим теж у місті проблеми і сьогодні на промислових підприємствах Кременчука є лише 809 вільних вакансій. Однак за 9 місяців цього року створено 3573 нових робочих місць і найбільше з них – на “Кременчукнафтопродуктсерві сі”, “Лукасі” ЗАТ “Укртатнафта” та “Драйвер”.
Автор:
Новости MarketGid
Добавление комментарияЗагрузка...
 Например: охранник
Водитель  (Кременчуг) 1871 грн
Администратор  (Кременчуг) 910 грн
Охранник  (Кременчуг) 888 грн
Наждачник  (Кременчуг) 1500 грн
Обработчик рыбы  (Лубны и район) 910 грн
Уборщик  (Зеньковский район) 900 грн
Педагог - организатор  (Зеньковский район) 1000 грн
Художник - оформитель  (Миргород и район) 888 грн
все вакансии Полтавщины