Виджеты Ukr.net: , , , , смотреть Счастливы вместе сезон,

У Полтаві знищили наркотичні речовини

22 июня 2010    Фоторепортаж
У Полтаві знищили наркотичні речовини
У Полтаві знищили наркотичні речовини

Всі наркотичні та психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори, а також предмети, які зберегли на собі сліди злочину, до моменту оголошення судового вироку по кримінальних справах зберігаються у спеціально обладнаній камері схову наркотичних засобів, яка знаходиться у обласній міліції Полтавщини.

Після визнання особи винною у вчиненні злочину, з моменту набуття судового вироку законної сили, наркотичні засоби підлягають знищенню згідно вимог чинного законодавства.


У Полтаві знищили наркотичні речовини


Чергове комісійне знищення таких наркотичних речовин відбулося 18 червня поточного року у Полтаві. Серед знищених наркотичних засобів була макова соломка, рослини маку і коноплі, канабіс, опій ацетильований, препарат кустарно виготовлений з ефедрину, трамадол, димедрол, метамфітамін, метадон, терафун та паратрал.

У Полтаві знищили наркотичні речовини


Згідно норм чинного законодавства, знищення відбулося за участі комісії у складі представників служби БНОН, НДЕКЦ та слідчого апарату ГУМВС України в Полтавській області, а також співробітників УСБУ. Охорону процесу утилізації забезпечували співробітники спецпідрозділу «Беркут».

Цього разу правоохоронці знищили наркотичного дурману на суму (за цінами чорного ринку) близько 1 млн. 730 тис. грн.

Кореспондент: ВЗГ ГУМВС України Полтавській області Анна Масельскас (Полтава OneDay)
Теги: наркотичні речовини, знищили, Полтава
Добавление комментарияГруппа ДМЦ и «BLACK LABEL TATTOO STUDIO»
Группа ДМЦ и «BLACK LABEL TATTOO STUDIO»
Под впечатлением самых желанных в мире форм Анжелины Джоли, вдоль и поперек испещренных татуировками-координатами и цитатами Черчиля, девками из преисподни Роба Зомби и религиозными тату Дэвида Бэкхема, группа ДМЦ организовала концерт в поддержку полтавского тату-салона «Блэк Лэйбл», за что и получила благодарность в виде татуировки каждому члену группы (вот уж поистине, ДА ЗДРАВСТВУЕТ БАРТЕР)
Чи перейде Полтава до 2012 року на цифровий формат ТВ?
Чи перейде Полтава до 2012 року на цифровий формат ТВ?
Президент компанії Воля, заявив:"У Полтаві, ми вважаємо, що темпи поширення популяризації цифрового телебачення досить високі, роблячи висновок з 2009 року, тому можливо уже до 2012 року усі мешканці Полтави перейдуть на цифрове ТВ".
У Полтаві знищили наркотичні речовини
У Полтаві знищили наркотичні речовини
Всі наркотичні та психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори, а також предмети, які зберегли на собі сліди злочину, до моменту оголошення судового вироку по кримінальних справах зберігаються у спеціально обладнаній камері схову наркотичних засобів, яка знаходиться у обласній міліції Полтавщини. Після визнання особи винною у вчиненні злочину, з моменту набуття судового вироку законної сили, наркотичні засоби підлягають знищенню згідно вимог чинного законодавства.
18 июля - День работников металлургической и горнодобывающей промышленности
День работников металлургической и горнодобывающей промышленности
День работников металлургической и горнодобывающей промышленности – профессиональный праздник, который отмечается ежегодно в третье воскресенье июля. Металлургия является одной из основных отраслей промышленности нашей страны, которая охватывает все стадии технологических процессов и разделяется на черную и цветную.

Опрос

Я там купаюсь уже много лет и о таком не слышал
Знаю, но все купаются, а я что? И я тоже.
Правда? Не знал…
Знаю, поэтому езжу за город.
Принципиально не купаюсь в Ворскле